بسم ِاللّهِ الرَحمن ِالرَحیم
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

همکاری مشترک هفته نامه آتشکار و کارشناسان ارتباطات و رسانه کارخانه ذوب آهن با مرکز تحقیقات رایانه‌ای

روز شنبه ۲۸شهریورماه ۱۳۹۴برخی مسئولین هفته نامه آتشکار و کارشناسان بخش رسانه ذوب آهن اصفهان از مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان بازدید نمودند.

در این بازدید آقایان عبدالعلی خان احمدی سرپرست افکار سنجی،براتعلی سلیمانی کارشناس ارشد و شهران باقری و محمد زارع و صفی الله حسینی و عباس محمدی و خانم مدینه غریب از مسئولین کارخانه ذوب آهن اصفهان و آقایان علی حسین غریب،بهرام جعفر پور،هوشنگ اکبری و خانم ها فاطمه هاشمی و سمیه ایزدی و رسول مسلمی کارشناس تشریفات از مسئولین هفته نامه آتشکار حضور داشتند.

سجادی مدیر اجرایی مرکز علاوه بر خوش آمدگویی ضمن معرفی مرکز گفت:آخرین پروژه در حال انجام،پروژه تربیت و سبک زندگی فردی می باشد.نرم افزار نوزادی اولین محصول از این پروژه می باشد و در این نرم افزار از منابع مکتوب وصوتی جهت غنای محتوا استفاده گردیده است و  همچنین به جهت استفاده تمامی اقشار جامعه،محتوای متنی،صوتی و تصویری ارائه گردیده است.

مدیر اجرایی مرکز در  ضمن معرفی پروژه عظیم ترجمان وحی گفت:این پروژه،ترجمه گفتاری نمایشی قرآن کریم می باشد و علاه بر ترجمه گویا به زبان فارسی،به ۹ زبان زنده دنیا نیز تولید خواهد شد و به زودی در دسترس مخاطبان گرامی قرار خواهد گرفت.

گفتنی‌ست این نشست مشترک به منظور همکاری‌های مشترک و استفاده از تجهیزات و زیرساخت های رسانه ای بین این مرکز و مجموعه های ذکرشده انجام پذیرفت.

بازدید کنندگان از بخش های تحقیقات نرم افزاری،گرافیک و انیمیشن،دیتا سنتر،استودیو صوت و تصویر بازدید نمودند.

 

پاسخ دهید

سوال امنیتی: