بسم ِاللّهِ الرَحمن ِالرَحیم
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

نرم افزار جامع نوزادی

این نرم‌افزار شامل پنج بخش اصلی «تربیت»، «بارداری و زایمان»، «حقوق نوزاد»، «نوزادی و شیرخوارگی» و «پرسمان» و چهار بخش جانبی «نگارخانه»، «کتابخانه»، «حکایت» و «آوا» می‌باشد؛ و در سطحی تهیه و تولید شده است که خانواده‌ها، مربیان و متخصصانِ امر تربیت می‌توانند از آن بهره‌مند گردند.

در بخش «تربیت» به چهار موضوع با عناوین: «مفهوم و ابعاد تربیت»، «عوامل و زمینه‌های تربیت»، «موانع تربیت»، «تربیت نوزاد و شیرخوار» پرداخته شده که دارای یک‌صد و پنجاه و نه سرفصل است.

در بخش «بارداری و زایمان» نیز موضوعاتی همچون زایمان، مقدمات، مراقبت‌ها و پیشگیری مد نظر قرار گرفته که دارای یک‌صد و شصت و دو سرفصل می‌باشد.

در بخش «حقوق نوزاد» با موضوعاتِ حق حیات، نام نیک، حق برخورداری نوزاد از خانواده مستحکم، ادب نیکو، موهبت مادر و شیر او، در بیست سرفصل آشنا می‌شویم.

در بخش «نوزادی و شیرخوارگی» به هشت موضوع با عناوین: «مراسم ابتدای تولد»، «ارزش دختر و پسر»، «اتاق نوزاد»، «نوزاد سالم»، «نوزادان ویژه»، «رشد و تکامل»، «مراقبت از نوزاد»، «دانستنی‌های شیردهی» با هفتصد و هفت سرفصل مواجه می‌شویم.

در بخش «پرسمان» به سوالات مطرح شده در موضوعاتی مانند تعیین جنسیت، معاینه اولیه، استحمام، ایمنی، تغذیه، اسباب بازی، خواب، بیماری نوزادان در بیست و چهار سرفصل پاسخ داده‌ شده است.

بخش «نگارخانه» دارای دو قسمتِ پوستر و فیلم می‌باشد:

قسمت پوستر دارای تعداد پنجاه قطعه تصویر تربیتی حاوی آیات قرآن، حدیث و کلمات بزرگان که در محیطی بسیار زیبا توسط هنرمندان مرکز خطاطی و طراحی شده است.

به همراه این نرم افزار یک جلد کتاب نیز ارائه خواهد شد.کتاب نوزادی خلاصه موضوعات مطرح شده در نرم افزار می باشد.در آخرین قسمت از هر موضوعی جهت مطالعه ادامه مطلب آدرس آن در نرم افزار به شما ارائه گشته است.

جهت بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک نمایید

nozadi

جهت خرید اینترنتی به این قسمت مراجعه نمایید.

جهت خرید تلفنی با شماره ۳۲۳۵۳۳۳۳-۰۳۱ تماس حاصل نمایید.

جهت خرید پیامکی عدد ۲ را به سامانه ۲۰۰۰۸۱۳۷ ارسال نمایید.

پاسخ دهید

سوال امنیتی: