بسم ِاللّهِ الرَحمن ِالرَحیم
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

جامع ترین مرجع ویژه دوران بارداری و پرورش نوزاد و شیر خوارگی تحت سیستم عامل آندروید(نسخه جدید)

جامع ترین مرجع ویژه دوران بارداری و پرورش نوزاد و شیر خوارگی

شامل ۶ بخش اصلی «شناختنامه»، «تقویم مادر»، «تقویم کودک»، «آوا»، «مشاوره» و «پرسش های متداول» می باشد.

محتوای این برنامه تماما توسط کارشناسان مباحث روانشناسی و دینی و دکتر کودک و زنان و زایمان نوشته و تایید شده؛ همچنین کاربران میتوانند به صورت مستقیم با ایشان ارتباط داشته و سوالات خود را به مطرح نمایند.

در بخش شناختنامه به مفاهیمی همچون بارداری و زایمان، نوزادی و شیرخوارگی، تغذیه، گریه نوزاد و… پرداخته شده و سعی شده تمامی نیاز های یک مادر در مورد شناخت مباحث قبل، حین و بعد از بارداری تامین شود.

در بخش تقویم مادر ، نرم ا افزار میتواند بوسیله دریافت برخی اطلاعات، زمان تقریبی زایمان را مشخص و تعداد روز باقی مانده را نمایش دهد. از دیگر امکانات این بخش میتوان به بخش دانستنی های تغذیه مادر و دانستنی های مذهبی اشاره نمود.

بخش دیگر این نرم افزار تحت عنوان تقویم کودک، به کاربر کمک میکند با استفاده از افزودن اطلاعاتی در مورد فرزندان خود، نمودار رشد کودک خود را مشاهده نمایند؛ همچنین دانستنی های مورد نیاز درباره کودک را در اختیار کاربر قرار می دهد.

بخش آوا، شامل: زیر گروه لالایی که برای فرزندان تعبیه شده و بخش کارشناسی که شامل نکاتی که توسط دکتر ها و کارشناسان پزشکی و دینی بیان شده است.

بخش مشاوره، به کاربر این امکان را میدهد که با طرح سوال خود از کاراشناسان فنی ، روانشناسی ، تغذیه و یا مذهبی به پاسخ مورد نظر خود دست یابد.

جهت دانلود رایگان نرم افزار بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

nozadi-logo


دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
پاسخ دهید

سوال امنیتی: