بسم ِاللّهِ الرَحمن ِالرَحیم
شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷

دیدار برخی مدیران جامعه المصطفی از مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان

حجت الاسلام رضا خراسانی نژاد مدیر ارتباطات و بین الملل مجتمع آموزشی فقه و دبیر جشنواره خورشید درخشان،به همراه حجت الاسلام دهقانی مدیر کل دانش آموختگان و مبلغان و حجت الاسلام قاسمیان مدیر روابط عمومی جامعه المصطفی العالمیه از مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان بازدید نمودند.

مسئول روابط عمومی مرکز تحقیقات در مورد محصولات قرآنی تولید شده توسط این مرکز گفت:کتاب مبین یکی از تولیدات  داخلی مرکز می باشد با موضوع ترجمه و تفسیر کامل قرآن کریم،کتاب رستاخیز نیز ترجمه تصویری برخی آیات قران در موضوع بهشت و جهنم می باشد و همچنین آخرین پروژه قرآنی  این مرکز پروژه عظیم ترجمان وحی می باشد که ترجمه گفتاری نمایشی قرآن کریم است.

بازدیدکنندگان محترم از واحد تحقیقات نرم افزاری و احیاء تراث در کنار بخش های گرافیک و انیمیشن،استودیو صوت و تصویر و دیتا سنتر مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان بازدید نمودند.

همچنین در مورد روند تولید پروژه سبک زندگی فردی گفته شد:این پروژه از آخرین فعالیت های در دست تهیه و تولید این مرکز می باشد که خود به چهار بخش نوزادی،کودکی،نوجوانی و جوانی تقسیم خواهد شد.هر کدام از این پروژه ها به صورت نرم افزار و کتابهای جداگانه در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

نرم افزار نوزادی از جمله خروجی های پروژه سبک زندگی فردی می باشد که دربرگیرنده موضوعاتی چون «تربیت»، «بارداری و زایمان»، «حقوق نوزاد»، «نوزادی و شیرخوارگی» و «پرسمان» می باشد.

گفتنی‌ست محتوای این دسته از نرم افزارها چند رسانه ای می باشد و به صورت دیداری و شنیداری در بخش های «نگارخانه»، «کتابخانه»، «حکایت» و «آوا» تولید می شود.

جهت بزرگنمایی تصاویر بر روی آنها کلیک کنید.

پاسخ دهید

سوال امنیتی: